




Доставка зі складу 5-10 днів.

•- колір: білий- форма: прямокутна- тип фланця: Безободковий- тип зливу: горизонтальний- матеріал унітазу: сантехнічна кераміка- спосіб монтажу: на раму / на стіну- матеріал сидіння: дюропласт- система змиву: підходить для змиву 4/2, 4,5/3 і 6/3 л води - тип плати: повільно закривається тонкий з системою швидкого розбирання

• Білий набір миски та дошки від бренду Roca із серії Debba. Тонка дошка з функцією тихого і повільного падіння, з системою швидкого розбирання. Виріб призначений для підвісної установки. Матеріал чаші – сантехнічна кераміка, а матеріал сидіння – дюропласт.• Надійна якість виготовлення виробу гарантує його довготривале та безвідмовне використання.• Також радимо ознайомитися з усім асортиментом продукції від бренду Roca та асортимент інших виробників, які також є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15 kg |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Debba |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 12 872 ₴
- В наявності
- Код: 92949820
Унітаз Roca Debba Square Rimless A34H993000
12 872 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

