




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Унітаз з чудовим зовнішнім виглядом, який підходить до будь-якого інтер'єру. Він ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Чаша виготовлена з якісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній фазі виробництва він стійкий до пошкоджень. Інноваційна безободкова система, яку ми використовували у виробництві наших унітазів, - це відповідь на всі ваші проблеми, пов'язані з дотриманням гігієни, чистоти та естетики у ванній кімнаті.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 50 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Lars |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 10 810 ₴


