
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз RimLS+ Підвісний унітаз Ideal Standard I.life S з технологією RimLS+®, каталожний номер T459201. Миска з білої кераміки. Технологія RimLS+® забезпечує ополіскування максимальної площі поверхні чаші. Чаша в цій технології не має класичного бортика, що підвищує гігієнічність використання чаші. Розміри чаші 48,5 см в довжину і 35,5 см в ширину. Чаша повинна бути встановлена на приховану раму, призначену для підвісних унітазів. Монтажна відстань чаші Ideal Standard Tesi T459201 становить 180 мм. Ви повинні придбати стандартне або повільне сидіння для унітазу для чаші. Ціна товару вказана за саму чашу разом з призначеними для неї кріпильними елементами. Виробник: Ideal Standard Серія: I.life SN Номер за каталог
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Ideal Standard |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | I.Life S |
| Відтік | Uniwersalne |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 12 765 ₴
- В наявності
- Код: 137085358
Унітаз Ideal Standard I.Life S T459201
12 765 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

