
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИСКА MODUO СТОЯЧА З ДУРОПЛАСТИКОВОЮ АНТИБАКТЕРІАЛЬНОЮ МИСКОЮ, ЩО ПОВІЛЬНО ОПАДАЄТЬСЯ, З ФУНКЦІЄЮ ЛЕГКОГО ЗНЯТТЯ
Чаша призначена для економічного змиву 3/5 л води. Ціна вказана за чашу стоячу з дюропластом SLIM WRAP, антибактеріальний, повільно закривається, легко знімне сидіння. Сидіння включено Так Глибина 52,5 смФорма ЗаокругленаЛегко знімається ТакМатеріал/пластик ДюропластЗлив води ГоризонтальнийТип коміра CleanonТип петельПовільне закриванняПолоскання 3-5lВисота 21,5смШирина 35,5смCLEANON ТЕХНОЛОГІЯ БЕЗ ОБСЯГІВ ЕФЕКТИВНОГО ПРОМИВАННЯ – 3/5 л НАЙВИЩИЙ СТАНДАРТ ГІГІЄНИ ПІДГОТОВЛЕННЯ КОЛЬОРУ З ІНШИМИ ПРОДУКТАМИ CERSANIT
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Moduo |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 14 145 ₴
- В наявності
- Код: 112328893
Унітаз Cersanit M Set Moduo Slim (S701-267)
14 145 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
