

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Унітаз із сидінням Slim soft close Bevisa Tavi Round 48 black matt 1750148BM Інформація про продукт:- Чаша без оправи- Розміри: 490x360x350 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Bevisa Tavi Round |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 13 181 ₴
- В наявності
- Код: 161471476
Унітаз Bevisa Tavi Round 1750148BM
13 181 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
