
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз підвісний NOX 2.0 SuperFlush 53x36 + сидіння Slim з плавним закриванням ABD02 Emporia
Підвісний унітаз NOX 2.0 SuperFlush 53x36 + сидіння Slim soft-close - сучасність і функціональність щодня
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Emporia |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 9 504 ₴
- В наявності
- Код: 150838793
Унітаз Emporia Nox 2.0 EMPORIAABD02
9 504 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
