




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз Carlos Mature Marble — це дивовижний, надзвичайно функціональний і сучасний унітаз.
Унікальний зовнішній вигляд чаші ідеально підійде для будь-якої ванної кімнати. Чудово виглядає в поєднанні з натуральними матеріалами, такими як дерево і камінь.
Виріб виготовлено з високоякісної сантехнічної кераміки.
Чаша стійка до пошкоджень і подряпин, її легко підтримувати в чистоті.
Сучасна та класична форма чаші ідеально підійде для будь-якої ванної кімнати – класичної чи сучасної.
Рамки, призначені для монтажу чаші з кнопкою, доступні на інших наших аукціонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 kg |
| Висота | 32 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Carlos |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 13 407 ₴
- В наявності
- Код: 156690930
Унітаз Rea Misa Carlos Nature REA-C6606
13 407 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


