
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз Lavita Fago Rim+ підвісний з сидінням, дюропласт, що повільно закривається Ширина: 35 см Висота: 33,5 см Глибина: 48,5 см Тип зливу: горизонтальний Тип сидіння: жорсткий, з від’ємною функцією Матеріал борту: Дюропласт Тип борту: медленнозакрывающий Матеріал: сантехнічна кераміка Борд+чаша без бортика Тип: підвісний Колір: білий Виробник гарантія: 10 років Доповнюється вмонтована рама для підвісної чаші
Унітази Lavita, крім якості та неперевершеного дизайну, також вирізняються легкістю очищення та підтримки гігієни завдяки системі Lavita Rim+. Ця система називається безободковою і, на відміну від традиційної версії, запобігає розмноженню бактерій і осіданню бруду у важкодоступних фланцях унітазу. Завдяки цьому його можна легко та ретельно очистити. Система Lavita Rim+ — найкращий спосіб підтримувати бездоганну чистоту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 16 553 ₴

