
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нам є що запропонувати
ЛАВІТА
ЛІВІЯ
ПІДВІСНЕ БІДЕ
Кераміка LAVITA є одними з наших найвідоміших продуктів, які ми виробляємо роками. Досвід навчив нас, що функціональність – це не єдине, що має значення, хоча вона і на першому місці, але при проектуванні кераміки ви повинні керуватися принципом, що вона є найбільшою окрасою ванної кімнати.
ЛАВІТА LaVita - це робота компанії з 30-річною традицією, яка складається з понад 150 співробітників. У нас є складські приміщення загальною площею понад 15 000 м2. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції в різних цінових групах. LaVita - це відповідь на попит наших клієнтів на комплексну пропозицію елементів дизайну інтер'єру. Запрошуємо Вас ознайомитися з пропозицією торгової марки LaVita.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Livia |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 17 892 ₴

