
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens PureRim Hamnes 42514000
Олтенс Хамнес
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22 kg |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 15 883 ₴
- В наявності
- Код: 108028800
Унітаз Oltens PureRim Hamnes 42514000
15 883 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
