




Доставка зі складу 5-10 днів.

• У набір входить: - Підвісний унітаз Roca Gap Square A346477000• Підвісний унітаз Roca Gap №A346477000- розміри чаші: 440x540x350 мм- відстань між гвинтами: 180 мм- підвісний елемент має горизонтальний злив- чаша кріпиться на раму- виріб має бути доповнено сидінням унітазу Duroplast з м’яким закриттям, прихованою рамою для підвісної чаші 3/6 л, монтажною рейкою для рами та кнопкою 3/6 L для прихованої рами

• Підвісний унітаз Roca Gap є частиною серії Gap, що характеризується сучасним стилем обробки. Благородна простота ліній, відсутність зайвих порожнин в кераміці, геометрична форма унітазу - ось риси, які відрізняють цей виріб. Вся колекція Roca Gap вписується в тенденції мінімалістичного дизайну ванних кімнат, які оцінили сучасні дизайнери, дизайнери інтер'єрів та приватні інвестори. Чаша Gap призначена для монтажу на раму, а технологічні рішення підібрані таким чином, щоб максимально спростити весь процес монтажу. Розміри чаші 440х540х350 мм. Відстань між гвинтами 180 мм.

• Унітаз Roca Gap - це пропозиція, адресована в першу чергу людям, які віддають перевагу сучасності та мінімалізму в інтер'єрі. Довговічність продукції Roca широко відома. Компанія відома своїми технічними та функціональними рішеннями та слідуванням останнім тенденціям дизайну інтер'єру. Виріб можна комбінувати з сидінням для унітазу Roca з повільним закриванням, виготовленим із надзвичайно міцного та міцного матеріалу Duroplast, і кнопкою зливу 3/6 л. Ці рішення забезпечать тривалий термін служби всієї установки та зменшать споживання в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 20 448 ₴
- В наявності
- Код: 41468656
Унітаз Roca Gap A346477000+A80148200U
20 448 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






