



Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз OMNIRES OTTAWA без оправи відрізняється повною, органічною формою. М’яко закруглена форма порушується мінімалістичною, точною лінією дошки, що повільно закривається. Унітаз і сучасне сидіння створюють ідеально гармонійне ціле. Інноваційна технологія SILENT POWER™ забезпечує ефективне та економне змивання унітазу. Потужний потік води витікає з бічної сторони чаші, а завдяки оптимально профільованій формі внутрішньої частини вона рухається по спіралі, що ідеально очищає всю внутрішню поверхню, забезпечуючи тривалу гігієну. Ідеально сконструйований потік ефективно знижує інтенсивність звуку під час промивання та забезпечує точну роботу, використовуючи до 50% менше води, ніж у стандартних рішеннях, це сучасне покриття з оксамитовою поверхнею: керамічний матеріал (дошка): Дюропласт довжина: 49 см ширина: 36,5 см висота: 40 см система вихрового змиву Безфланцевий дизайн SILENT POWER™ Інноваційна система прихованих кріплень повільно закривається дошка з системою легкого від’єднання узгоджені кольори: біла кнопка кріплення, матові білі розетки колір: матовий білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 kg |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Omnires |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Ottawa |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 18 226 ₴
- В наявності
- Код: 166744514
Унітаз OMNIRES Ottawa (OTTAWASPXMWBM)
18 226 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

