



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз Quadra No-Rim із сидінням Soft-Close: сучасність і комфорт у вашій ванній кімнаті
Excellent Quadra No-Rim — це туалетний набір, який поєднує сучасний дизайн із функціональністю, забезпечуючи щоденний комфорт. Виготовлений у білому кольорі розміром 55x36 см, цей туалетний набір є ідеальним рішенням для тих, хто цінує естетику та інноваційні рішення у своїй ванній кімнаті.
Туалетний набір Excellent Quadra No-Rim із сидінням, що повільно закривається, — це чудове поєднання естетики та функціональності. Ідеально підходить для тих, хто шукає комфорт і сучасний вигляд у своїй ванній кімнаті.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Excellent |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 18 025 ₴
- В наявності
- Код: 99410574
Унітаз Excellent Quadra CESD.WCSQDR
18 025 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
