
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Деталі продукту Підлоговий унітаз Ideal Standard I.Life S T459601, розроблений Palomba Serafini Associati, глянцевий білий колір, без сидіння, без бортикаТехнічні властивостіКріплення для підлоги в комплекті Оснащено технологією RimLS+, яка гарантує оптимальне очищення раковини під час кожного змиву та легке очищення завдяки до відсутності виїмокСертифікований для зливу 4,5/3 л технічнийДизайнер:Palomba Serafini AssociatiКолір:Глянцевий білийВага (кг):23,2Типологія:На землі Миття країв:Без обода Сидіння:Без сидінняНомер товару:T459601...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 60,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Ideal Standard |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Stojąca |
| Мoдель | I.Life S |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 23 996 ₴
- В наявності
- Код: 137788825
Унітаз Ideal Standard I.Life S T459601
23 996 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
