




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ JULIO RIMLESS DUROPLAST
Сидіння з дюропласту також легко збирається та розбирається, просто натисніть кнопки, щоб зняти сидіння.
Система промивання RIMLESS
Інноваційна система RIMLESS - це відповідь на всі ваші поточні проблеми, пов'язані з підтриманням гігієни, чистоти та естетики у ванній кімнаті.
Система RIMLESS – це напрямок розвитку класичної системи промивання, яка мінімізує борт всередині промивної камери. Використання цієї технології зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів, а унікальна форма полегшує утримання чаші в чистоті.
Конструкція чаші забезпечує вільний потік води до кожного куточка чаші, гарантуючи повну гігієну використання та бездоганну чистоту у вашій ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 51 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Rea |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Julio |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 15 883 ₴


