

Доставка зі складу 5-10 днів.

Sfera NF 50 Catalano Підвісний унітаз без оправи 1VSS50R00
Бренд Catalano включив ряд інноваційних рішень в унітаз 1VSS50R00. Перш за все, це сучасна конструкція без кромок. Це значно підвищує гігієнічну цінність туалетної зони, дозволяючи легко підтримувати чистоту щодня. Далі — система змиву NewFlush®. Це забезпечує оптимальну продуктивність і зниження шуму при використанні заявленої потужності змиву. У комплект чаші входять елементи кріплення, що полегшує приховане кріплення до стіни. Менше закутків і щілин означає менше бруду. Catalano Sfera 1VSS50R00 не має сидіння для унітазу. Це дає можливість адаптувати його до потреб і вподобань користувачів. Щоб ідеально притиснути кришку унітазу до форми унітазу, рекомендуємо поєднувати її з моделями виробника з номерами: 5SCSTP000, 5SCSTF000, 5SCST000, 5ZECOF00.
Створіть ванну кімнату своєї мрії разом з нами. Інтригуючий мінімалізм чи експресивна еклектика? Виберіть свій стиль завдяки натхненню нашими аранжуваннями. Замовляйте чашу Catalano 1VSS50R00 за привабливою ціною на viverto.pl і запросіть класику в сучасній версії у свою ванну кімнату. У набір не входить дошка. Сидіння для унітазу необхідно придбати окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 50 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Catalano |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Sfera |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 21 211 ₴
- В наявності
- Код: 85061056
Унітаз Catalano Sfera 1Vss50R00
21 211 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

