

Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca є світовим лідером у секторі обладнання для ванних кімнат, представленим у 170 країнах. В асортименті виробника – елегантні ванни, умивальники, змішувачі, унітази, душові піддони, душові кабіни, біде, пісуари, меблі для ванних кімнат, а також доповнення та аксесуари за привабливими цінами. Пропонована сантехнічна продукція характеризується найвищою якістю виконання, довговічністю та функціональністю. Вони ідеально підходять як для невеликих, затишних ванних кімнат, так і для просторих приміщень, які служать домашніми спа-центрами.
Наша пропозиція також включає універсальне сидіння з повільним закриванням, яке підходить для цієї чаші. Це моделі 508 і С-559. Плати є замінниками дуже високої якості та за доступною ціною. Рекомендуємо придбати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Gap Round |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 16 807 ₴
- В наявності
- Код: 86721498
Унітаз Roca Gap Round A3460Nl00M
16 807 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

