




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз без бортика, розмір лійки 48 см. Для поєднання з сидінням унітазу WCHygieneGlaze це керамічна глазур, яка назавжди з’єднується з керамікою в процесі випалу. постійний захист і довготривала ефективність. Тести, проведені Інститутом гігієни та громадського здоров'я Боннського університету, підтверджують, що HygieneGlaze вбиває бактерії з майже безпрецедентною ефективністю 99,9%. Безбактеріальний, довготривалий, безпечний: з диким HygieneGlaze бренд Duravit представляє новий стандарт гігієни у ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | DuraStyle |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 24 343 ₴
- В наявності
- Код: 56765619
Унітаз Duravit Durastyle Compact Rimless 2571092000
24 343 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




