
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ CARLOS AIAX SHINY
Представляємо вам красиву та надзвичайно функціональну та сучасну чашу, яка ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігши бездоганний зовнішній вигляд та естетичність інтер’єру. Виготовлена з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки техніці RIMLESS і спеціальній фазі виробництва його легко підтримувати в чистоті. Сидіння Duroplast також має легку систему збирання та розбирання - просто натисніть кнопку, щоб зняти сидіння. Чаша підходить для більшості рам Geberit, Grohe, Sanit, Rea.
Тормовий асортимент REA
Система промивання RIMLESS
Система RIMLESS – це напрямок розвитку класичної системи промивання, яка мінімізує борт всередині промивної камери. Використання цієї технології зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів, а унікальна форма полегшує утримання чаші в чистоті. Конструкція чаші забезпечує вільний потік води до кожного куточка чаші, гарантуючи повну гігієну використання та бездоганну чистоту у вашій ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 kg |
| Висота | 32 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Rea |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Carlos |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 17 583 ₴
- В наявності
- Код: 112325061
Унітаз Rea Carlos Slim Rimless Aiax REA-C6385
17 583 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

