

Доставка зі складу 5-10 днів.
Овальна підвісна миска CREA з інноваційною технологією CleanOn. Завдяки цій технології вода ефективно омиває всі внутрішні поверхні чаші, а унітаз довше залишається чистішим і гігієнічнішим. Підвісну чашу Crea відрізняє сучасний дизайн, система прихованої збірки та унікальний Cersanit White. Чаша призначена для економічного змиву 3/5 л води. Ціна вказана за підвісну чашу з прихованим монтажним комплектом і овальним SLIM дюропластом, антибактеріальним сидінням, що повільно закривається, з функцією, що легко знімається за допомогою однієї кнопки "easy-off". . CLEANON Завдяки інноваційній технології CleanOn унітаз довше залишається чистішим і безпечнішим. Промита вода ретельно омиває всю внутрішню поверхню чаші, залишаючи її чистою та свіжою. Відсутність внутрішнього краю в чаші означає, що в ній немає місця для бруду, бактерій і мікробів. ПРИХОВАНИЙ МОНТАЖ Це інноваційне рішення передбачає використання нової, прихованої системи кріплення, яка не тільки полегшує та скорочує монтаж, але й значно покращує естетичність виробів. Важливо й те, що рівномірну гладку форму санвузлів легше підтримувати в чистоті. ЕКОНОМІЧНЕ ПРОМИВАННЯ Нові настінні чаші та компакти ідеально адаптовані до інноваційних регульованих систем змиву 2,5/5 та 3/5 л. ГІГІЄНА Інноваційна технологія CleanOn забезпечує ідеальну чистоту та гігієну та є безпечною для навколишнього середовища. CERSANIT WHITE Завдяки винятковій білизні та блискучій поверхні кераміки Cersanit ванна кімната завжди виглядає чистою та свіжою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Crea |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 18 413 ₴
- В наявності
- Код: 155340555
Унітаз Cersanit Crea Slim Duroplast S701-212-ECO
18 413 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

