

Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз з сидінням soft-close - LAVITA VitoУнітаз Lavita Vito підвісний з сидінням soft-close з дюропласта- Виробник: Lavita- Серія: Vito- Код товару: 5900378308065- Колір: Білий- Матеріал: Кераміка- Тип: Підвісна- Встановлення: Настінна- Розміри: 53,5 x 36,5 x 41 см- Rim+ - без внутрішнього обідка, легке очищення- Купуйте лише в сертифікованому інтернет-магазині- Злив: Горизонтальний- Сидіння для унітазу з м’яким закриттям Duroplast в комплекті - Знімні металеві петлі - Гарантія від виробника: 10 років Унітази Окрім якості та надзвичайного дизайну, Lavita також вирізняється простотою чищення та підтримки гігієни, що можливо завдяки системі Lavita Rim+ оскільки без бортика, на відміну від традиційного варіанту, запобігає розмноженню бактерій і накопиченню бруду у важкодоступних фланцях чаші. Туалет. Це забезпечує ретельне та легке очищення. Система Lavita Rim+ — найкращий спосіб підтримувати бездоганну чистоту. РОЗМІРИ ВИРОБУ У ФОТОГАЛЕРЕЇ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ В НАЯВНОСТІ ВИРОБУ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Vito |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 17 877 ₴
- В наявності
- Код: 100659067
Унітаз Lavita Vito 5900378308065
17 877 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

