
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чаша CARLOS LAVA
Унітаз з чудовим зовнішнім виглядом, який підходить до будь-якого інтер'єру. Завдяки спеціальній фазі виробництва він стійкий до пошкоджень. Інноваційна безободкова система, яку ми використовували у виробництві наших унітазів, - це відповідь на всі ваші проблеми, пов'язані з дотриманням гігієни, чистоти та естетики у ванній кімнаті.
Система RIMLESS
це відповідь на всі існуючі проблеми, пов'язані з дотриманням гігієни, чистоти та естетики у ванній кімнаті. Система RIMLESS - це напрямок у розвитку класичної системи змиву, яка мінімізує бортик всередині змивної камери. Використання цієї технології зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів, а унікальна форма полегшує утримання чаші в чистоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 kg |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Carlos |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 18 347 ₴
- В наявності
- Код: 111756476
Унітаз Rea Carlos Lava Rea-C8004
18 347 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
