

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Підвісний унітаз з функцією біде Ideal Standard Connect E772101 Connect — це приваблива колекція, сучасна, практична та проста в догляді. Вибираючи вироби з цієї серії, ви можете бути впевнені, що вони не мають складного монтажу і вам не доведеться турбуватися про труднощі в їх експлуатації. ХАРАКТЕРИСТИКИ УНІТАЗА Довжина: 540 мм Ширина: 360 мм Висота: 350 мм ПЕРЕВАГИ - з функцією біде (випуск води в задньому краї зливу) - з прихованим кріпленням - монтажний набір для системи прихованого монтажу TT0299327 входить в комплект - установка вимагає установка змішувача прихованого монтажу - колір: білий Ціна вказана тільки за бачок без унітазу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Ideal Standard |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 23 955 ₴
- В наявності
- Код: 30221730
Унітаз Ideal Standard CONNECT E772101
23 955 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
