
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ECO BOX ZEN CLEAN ON WILLIAT BOWL WITH SLIM SEAT - високоякісний унітаз з аксесуарами. Цей виріб виготовлено з керамічного матеріалу, що забезпечує чудову довговічність. Завдяки увазі до деталей і ретельному дизайну він має привабливий елегантний дизайн. Чаша буде не тільки служити користувачеві, але і буде прикрасою ванної кімнати. Висота чаші 63 см, ширина 46 см і глибина 53 см. У набір входить сидіння для унітазу, що повільно закривається, із вбудованим зливом і мильницею. На товар надається гарантія 10 років. ECO BOX ZEN CLEAN НА УНІТАЗІ З ВУНКИМ СИДІННЯМ — ідеальна пропозиція для людей, які цінують безпеку, якість, елегантність і практичність. Ви можете оформити замовлення через інтернет-магазин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 50 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Zen |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 24 330 ₴
- В наявності
- Код: 136407708
Унітаз Cersanit Zen S701-428-ECO
24 330 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
