




Доставка зі складу 5-10 днів.

Унітаз підвісний Ідеал Стандарт Тесі aquablade чорний матовий

Чорний матовий унітаз від торгової марки Ideal Standard із серії Tesi. Розміри виробу 36,5 х 53,5 х 33,5 див. Чаша призначена для підвісного монтажу, в комплект входить монтажний комплект для системи прихованого монтажу. З системою змиву за новою технологією AquaBlade. Якісне виконання виробу гарантує його тривале та безвідмовне використання. Ми також рекомендуємо вам ознайомитися з усім асортиментом продукції торгової марки Ideal Standard та асортиментом продукції інших виробників, які також є в нашій пропозиції.

Виробник: Ideal StandardКаталожний номер: T0079V3Додатково: Прихований монтаж, Безфланцевий (без оправи) Злив: горизонтальний Монтаж: підвіснийПризначення: унітазПокриття для легкого очищення: такСерія, колекція: TesiColor за виробником: чорнийEAN: 8014140485490
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Ideal Standard |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Tesi |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 18 895 ₴
- В наявності
- Код: 115169010
Унітаз Ideal Standard Tesi Aquablade T0079V3
18 895 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

