
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lavita Shinto Grey
Колір і обробка
Форма та тип чаші
Матеріал
Механізм промивання
Тип сидіння для унітазу
Горизонтальний злив
Встановлення
Розміри та відстані
Висота унітазу
Вміст пакета
Переваги продукту
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Sinto |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Szare |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 20 943 ₴
- В наявності
- Код: 114481202
Унітаз Lavita Sinto 5900378314271
20 943 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
