



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Cersanit Zen Pro Stream On S701719

Колір і обробка

Форма і тип унітазу
Матеріал
Механізм змиву
Тип сидіння для унітазу
Тип промивання
Розміри та встановлення
Висота унітазу
Вміст пакета
Переваги продукту
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 32 |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Zen |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 19 231 ₴
- В наявності
- Код: 168018607
Унітаз Cersanit Zen Pro Stream On S701-719
19 231 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
