
Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір: підвісний унітаз Duravit Me by Starck Rimless без бортика Duravit Rimless + сидіння soft-close (2530090000+0020190000 Параметри підвісного унітазу Duravit ME by Starck: економія води 4,5 л злив, Duravit Rimless - унітаз без промивний обід, колір: білий, Розмір унітазу: 370 х 480 мм, кріплення Durafix сидіння унітазу Duravit ME by Starck: петлі сталеві, гарантія: 2 роки, колір сидіння: біле, знімне, плавне закриття Гарантія: Duravit надає 5-р. річна гарантія на всю продукцію сантехніку, 2 роки на меблі для ванної кімнати, гідромасажні системи, Електронні сидіння унітазів та аксесуари повинні бути встановлені установником, сертифікованим Duravit. Німецький виробник Duravit є компанією з багатими традиціями та великим досвідом у сфері сантехніки. (туалет або умивальник), меблі для ванної кімнати, ванни, гідромасажні ванни, душові піддони, раковини кухні тощо. Продукція Duravit завжди характеризується функціональністю та високою якістю, а у виробництві робиться сильний акцент на турботі про навколишнє середовище та інноваціях. Серія Duravit ME by Starck — це сучасна та експресивна колекція. Колекція ME by Starck включає, серед іншого: унітази, умивальники, ванни та душові піддони. Умивальники ME by Starck можна комбінувати з меблями серії Duravit L-Cube.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 24 960 ₴
- В наявності
- Код: 37722287
Унітаз Duravit Me by Philippe Starck 2530090000+0020190000
24 960 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

