



Доставка зі складу 5-10 днів.
ТУАЛЕТ ІЗ СИДІННЯМ ПОВІЛЬНОГО ЗАКРИВАННЯ З ПОКРИТТЯМ OLTENS HAMNES KORT STILLE
1. Підвісний унітаз Oltens Hamnes Kort Stille PureRim з покриттям SmartClean білий 42524000
- довжина: 49 см
- ширина: 37 см
- висота: 36,5 см
- тип обода: без коміра (PureRim)
- чаша з відстанню з'єднання 180 мм
- Система складання невидимої чаші Blindsystem
- набір для складання чаші включено
- встановлення: висить
- із системою тихого змиву SilentWhirl
- з покриттям SmartClean
- колір: білий2. Жорстке сидіння для унітазу Oltens Hamnes Kort, повільне закривання, біле 45113000
- сидіння для унітазу
- повільно спадаючий
- колір: білий
PureRim
Завдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті.
SmartClean
Поверхні з цим покриттям потребують менше води, миючих засобів і менше зусиль, щоб утримувати їх чистими.
Рекомендована рамка та кнопки Oltens Triberg
Спеціальна рама для вбудованого монтажу забезпечує довготривалу безпеку. Виберіть одну з багатьох кнопок, яка ідеально підходить до вашої ванної кімнати.
Опис продукту
Набір композиції
Миска Oltens Hamnes Kort Stille 42524000
Дошка Oltens Hamnes Kort 45113000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Kort Stille |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 18 802 ₴
- В наявності
- Код: 162886762
Унітаз Oltens Hamnes Kort Stille 42526000
18 802 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

