



Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір Oltens Hamnes Stille, підвісний унітаз PureRim з покриттям SmartClean і сидінням soft-close, білий 42523000
Завдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті.
Розумний дизайн і естетична обробка є ключем до ідеальної ванної кімнати. Чи можуть краса і ощадливість йти рука об руку? Ми віримо, що практичні та економічні рішення також можуть бути красивими.
Адаптований до будь-якого простору
При плануванні всіх елементів колекції ми враховували доступну ціну та системи, які допоможуть контролювати споживання води та енергії, але не забули про естетичне оздоблення. Усі його елементи ідеально взаємодіють.
Спеціальна врізна рама
Ця чаша ідеально поєднується з прихованими рамами Triberg від Oltens. Спеціальна рама для вбудованого монтажу забезпечує довготривалу безпеку.
Перевірте, що входить до пакету:
туалет
повільне закривання сидіння унітазу
інструкції зі встановлення унітазу
інструкції зі встановлення сидіння унітазу
ПРО ВИРОБНИКА
Ми використовуємо перевірені рішення та інноваційні технології
Фантастичний дизайн, дизайнерські та інноваційні рішення та висока якість виготовлення виробів OLTENS асоціюються з нашою гарантією тривалого використання. Вибираючи нашу продукцію, ви впровадите у свою ванну кімнату поєднання довговічності, якості, новітніх технологій і позачасової елегантності.
/ Чиста ванна
Готові рішення для вашої зручності
Ідея Oltens полягає в тому, щоб легко і швидко створити ванну кімнату, в якій вам буде добре. Кожна серія товарів може бути готовою концепцією - в ній можна знайти все, що вам потрібно, від ванни до мильниці.
/Дизайн
Делікатна, мінімалістична - це ванна кімната Oltens
Натхненний скандинавською гармонією, миром, любов’ю до природи та індустріальним стилем.
/ Якість і технології
Гарантія якості товару
Oltens означає впевненість і довіру протягом усього періоду використання.
/ Екологія
Oltens відчуває відповідальність за світ навколо нас і за задоволення наших клієнтів
З цієї причини OLTENS використовує технології, які зменшать споживання води та енергії та, таким чином, піклуються про навколишнє середовище, заощаджуючи гроші.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ OLTENS HAMNES STILLE SET PURERIM ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ З ПОКРИТТЯМ SMARTCLEAN З СИДІННЯМ ПОВІЛЬНОГО ЗАКРИВАННЯ, БІЛИЙ 42523000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,15 kg |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Stille |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 18 963 ₴
- В наявності
- Код: 147626247
Унітаз Oltens Hamnes Stille 42523000
18 963 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

