

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Довжина: 52 см- Ширина: 35,5 см- Висота: 35,5 см- Сидіння в комплекті: плавне закриття, з функцією легкого звільнення- Без коміра: так- Спосіб кріплення: підвісний- Колір: білий- Захисне покриття: немає - Форма: прямокутна - Поверхня: глянцева - Матеріал: кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | Zen |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 19 231 ₴
- В наявності
- Код: 169953622
Унітаз Cersanit City Pro Square S701-884
19 231 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
