


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дитяча гра.

Ідеальне поєднання всіх переваг — ceramicplus — це поверхня, яка особливо легко миється та стійка до забруднень. Завдяки спеціальному методу обробки краплі води на поверхні відразу з’єднуються в перлини, які, стікаючи вниз, забирають розчинений бруд і вапно. Кераміка залишається чистішою та легшою у догляді. Багато властивостей, які зроблять вас і вашу кераміку сяючими. Це підтверджено дослідженнями, проведеними в Науково-дослідному інституті технології очищення WfK. Характеристики: Тип: підвісна кераміка Колір білий (01 weiss alpin) Покриття для легкого очищення Ширина 375 мм Глибина 560 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 25 923 ₴
- В наявності
- Код: 8603063
Унітаз Villeroy&Boch Subway 2.0 56001001 + Кришка+сидіння Villeroy&Boch Subway 2.0 9M18S101
25 923 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
