
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навісний унітаз LAUFEN VAL 53x39см без оправи, білий H8202810000001 Підвісний унітаз без оправи, серія VAL РОЗМІРИ Ширина: 530 мм Глибина: 390 мм Висота: 365 мм ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Форма без оправи: Заокруглена Тип коміра: Без оправи Тип зливу: Горизонтальний спосіб монтажу: на рамі / на стіні Система змиву: європейський VAL Надзвичайний потенціал революційного матеріалу SaphirKeramik®, винаходу бренду Laufen, розкривається в колекції ванних кімнат Val, розробленій Костянтином Грічіком, іконою дизайну з Мюнхен. Прості лінії, дуже вузькі краї та тонка структура поверхні роблять умивальники з колекції VAL унікальними у світовому масштабі. Серія Val включає підвісні умивальники, настільні умивальники, керамічні піддони, меблі для ванної кімнати з колекції Space та ванну. Прямокутні навісні умивальники доступні в 6 варіантах ширини від 450 до 950 мм. Прості геометричні лінії та стінки з малими радіусами та м’яко закругленими краями підкреслюють дружній характер ніжної на вигляд, але дуже міцної кераміки SaphirKeramik®. ПЕРЕТВОРЕННЯ ВАННОЇ КІМНАТИ НА ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР LAUFEN — надзвичайно традиційний швейцарський бренд, індивідуальність якого відображається в поєднанні вишуканого дизайну, якості та функціональності. LAUFEN — бренд преміум-класу, що належить ROCA Group, яка є одним із провідних виробників кераміки з глобальною дистриб’юторською мережею. Найголовнішим активом компанії є її експертні знання у сфері виробництва сантехніки. Понад 125 років LAUFEN використовує найстаріший відомий людству пластиковий матеріал для виробництва інноваційних санітарно-гігієнічних виробів на найсучасніших фабриках із легендарною швейцарською точністю. При проектуванні ванної кімнати LAUFEN ідеально поєднує свій досвід виробництва кераміки з витонченим дизайном. Особливість, яка на перший погляд виділяє продукцію LAUFEN, це поєднання двох тенденцій швейцарського дизайну: емоційного південно-італійського дизайну з північною традицією точності та любові до простоти. Для бренду LAUFEN якість означає знання виробництва та високий рівень практичних, але неочевидних переваг, які готова ванна пропонує клієнту. LAUFEN також є швейцарським виробником продукції, яка дозволяє економно використовувати цінну сировину воду. Таким чином компанія підкреслює свою прихильність до захисту природних ресурсів та екологічно чистого виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 39 cm мм |
- Ціна: 27 020 ₴
- В наявності
- Код: 87418802
Унітаз Laufen Val H8202810000001
27 020 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

