
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Color Elements Matt Black GSI Підвісний унітаз без обідка + монтажний набір 881526
Визначте свою ванну кімнату, встановивши чорну кераміку GSI. Колекція Color Elements неодмінно здивує вас своєю функціональністю. Його елементом є підвісний унітаз, який поєднує в собі найвищу функціональність, гігієнічність і характерний зовнішній вигляд завдяки чорному матовому покриттю. Ми впевнені, що ця модель стане відмінним елементом будь-якого дизайну - незалежно від того, чи обираєте ви облаштування з природними мотивами, як-от наша ванна кімната з чорною керамікою, чи обираєте необроблений простір у індустріальному стилі.
Унітаз Color Elements Matt Black 881526 GSI підвищить стандарти вашої ванної кімнати. Безрамкова система змиву позитивно вплине на гігієну в туалетній зоні, усуваючи ри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Gsi |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Pura |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 26 873 ₴

