Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір Geberit iCon із підвісної чаші Rimfree з покриттям Keratect і сидінням із функцією soft-close Код продукту: 501664008 Колір: білий Тип: підвісна чаша Унітаз Edgeless із технологією змиву без краю Матеріал чаші: сантехнічна керамікаПриховані кріпленняОполіскувачі з 4 л Сидіння унітазу з петлі Чохол EasyMountSeat, що закриває сидіння Чохол Duroplast Сидіння, що повільно закриваєтьсяКріплення сидіння зверху Знімні петлі, що замикаються, Унітаз, покритий глазур’ю KeraTect Переваги глазурі KeraTect®: Практично непориста та надзвичайно гладка Брудостійка, гігієнічна та чистаДуже легко підтримувати в чистоті Міцна та стійка до подряпин Об’єм поставки: чаша сидіння для унітазу, сидіння для унітазу, елементи кріплення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | iCon |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 33 793 ₴
- В наявності
- Код: 154222713
Унітаз Geberit Icon 501.664.00.8
33 793 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
