

Доставка зі складу 5-10 днів.

• У набір входить: - Чаша Roca Inspira Square rimless 560 x 370 A346537000•- колір: білий - форма: прямокутна - тип фланця: Безрамний - матеріал: сантехнічна кераміка - тип зливу: горизонтальний - спосіб монтажу: до стіни/до рами - система змиву: адаптована для змиву води 2/4, 3/4,5 л і 3/6 л - в комплекті: набір складання
- Сидіння Roca Inspira Square soft-close A80153200B•- колір: білий- форма: квадрат- виготовлено з антибактеріального матеріалу- петлі з хромованої латуні- система EasyClean- система SoftClose- тип: антибактеріальна, плавне закривання з легким система розбирання
• Сидіння для унітазу Roca Inspira Square — це сидіння для унітазу, що повільно закривається, з колекції Inspira Square іспанського виробника Roca. Сидіння для унітазу Roca Inspira Square прямокутної форми. Петлі сидіння унітазу виготовлені з хромованої латуні. Крім того, сидіння унітазу виготовлено з високоякісного антибактеріального матеріалу. Сидіння унітазу Roca Inspira Square має систему EasyClean, яка сприяє швидкому зніманню сидіння та полегшує очищення, і систему безшумного закривання SoftClose.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Roca |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 34 998 ₴
- В наявності
- Код: 65901083
Унітаз Roca Inspira Square A346537000, A80153200B
34 998 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

