




Доставка зі складу 5-10 днів.

............................................. ........................Штирка для ванни Idea PNJ 50x150 від:............. .... ................................................. ....... ........... Предметом продажу є штора для ванни Idea PNJ 50x150 в прозорому склі. Екран універсальний і може бути встановлений як правий, так і лівий варіант. Стаціонарний екран, стаціонарно закріплений на стіні. Ширми серії Idea були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня.

Функції екрана Idea PNJ

Технічне креслення

Пішалка для рушників: Вішалка кріпиться до скла за допомогою спеціальної техніки приклеювання на етапі виготовлення кабіни. Тому замовляти її потрібно одночасно з душовою кабіною (опція за доплату). Два види кріплення на вибір. Попередній перегляд фотографії нижче. Скло UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом виняткової яскравості та прозорості. Нові види матеріалів, які використовуються при його виробництві, підвищують здатність пропускати світло і зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість і сині краї. Скло UltraClear є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів.

На інших наших аукціонах великий вибір душових піддонів, альковних дверей, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також душових плит різних форм і розмірів. Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 50 cm мм |
- Ціна: 11 792 ₴
- В наявності
- Код: 82865905
Шторка для ванни Radaway Idea PNJ 10001050-01-01
11 792 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж




