


Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Torrenta PNJ 80x150 лівий 201101-101NL

ОписПольська компанія Radaway є виробником якісних, зручних і водночас дизайнерських душових кабін. З 2002 року компанія динамічно шукає нові технології, інновації та оновлений дизайн, з ентузіазмом задовольняючи смаки своїх клієнтів. Пропозиція включає індивідуальний дизайн кабіни для облаштування, що потребує нестандартних рішень, а також можливість гравірування індивідуальних візерунків або візерунків, наданих виробником, на склі.

Унікальна технологія покриття EasyClean - це невидимий неозброєним оком захисний шар, який наноситься в процесі обробки скла від осідання на склі. Завдяки цьому вода вільно тече під час купання, зводячи до мінімуму утворення смуг на склі, які є основним фактором утворення накипу.

Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм оснащене загартованим склом, яке є набагато міцнішим. У разі розбиття загартоване скло розбивається на дрібні шматочки з розмитими краями. Завдяки цьому ви забезпечите безпеку вашої родини при використанні кабін Radaway протягом багатьох років.

Технічні характеристики - загартоване безпечне скло товщиною 6 мм
- скло: прозоре
- розмір 80см
- зріст: 150 см
- ліва версія
- Стандартне покриття Easy Clean!
- цільний екран
- алюмінієві профілі - колір: глянцевий хром
- стінові профілі - регульовані з можливістю вирівнювання кривизни стіни
- легка самостійна збірка
- міцна конструкція
- можливість оформлення в інших варіантах скла: коричневе, графіт, сатин, UltraClear, Pixarena, Mirror
- можливість укладання прозорого скла з довічним покриттям ShowerGuard
- можливість винесення на аукціон з гравіюванням на склі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 12 699 ₴
- В наявності
- Код: 23293650
Шторка для ванни Radaway Torrenta PNJ 201101-101NL
12 699 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

