




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Душові двері, форма L, 70x120x137 см
vidaXL
Складна шторка для ванни ідеально підходить для будь-якої сімейної ванної кімнати. Це надзвичайно практично та зручно, оскільки панелі можна відкривати за потреби та складати для економії місця, коли вони не використовуються. Алюмінієва стельова стійка забезпечує додаткову жорсткість. Стійкий алюмінієвий каркас і поліпропіленова дошка гарантують, що шторка для ванни прослужить роками. Прогумовані нижні ущільнювачі призначені для запобігання витоку води на підлогу. Крім того, він оснащений вішалкою для рушників, яка дозволяє дістати рушник під час душу, не намочивши підлогу ванної кімнати. Крім того, шторка для ванни монтується універсально. Можна розташувати зліва чи справа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 3 |
| Марка | VidaXL |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 16 807 ₴


