

Доставка зі складу 5-10 днів.

Щирка для ванни дозволить вам перетворити ванну на душову кабіну, запобігаючи бризкам у ванній кімнаті та покращуючи її візуальні властивості. Високополіровані алюмінієві профілі зроблять вашу ванну кімнату елегантною та порадують кожного вашого гостя. Перегородка для ванни Agat завдяки своїй компактній гармонійній конструкції, що складається з трьох скляних панелей шириною 40 см, стане ідеальним вибором для будь-якої ванної кімнати. Невелика ширина однієї скляної панелі Agat означає, що ми можемо закрити ширму біля стіни, завдяки чому вона займе дуже мало місця. Стильна складна шторка для ванни Rea Agat 120 є прекрасним елементом будь-якої ванної кімнати . Виріб призначений для кріплення на край ванни. При правильному кріпленні прозора скляна конструкція стійко тримається на обраній поверхні. Красиве хромоване покриття надає екрану елегантний характер. Модель сприяє посиленню відчуття інтимності у того, хто купається. У той же час він ефективно запобігає розбризкуванню води по всій ванній кімнаті. Екран легко підтримувати в чистоті.
????Rea Agat-3 перегородка для ванни 120x140 см, 3 частини, прозоре скло REA-W0301??????????- 3-стулкова перегородка??- розміри: 1200 x 1400 мм? ?- товщина скла: 5 мм, загартоване - складається: всередину - в комплекті: нижній ущільнювач - напрямок установка: ліва, права вага: 23 кг??????
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 3 |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Agat |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 10 271 ₴
- В наявності
- Код: 65900867
Шторка для ванни Rea Agat Rea-w0301
10 271 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

