
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Наша шторка для душу поєднує в собі стиль і функціональність і ідеально пасуватиме до декору вашої ванної кімнати. Алюмінієві профілі та бічні панелі із загартованого скла надають екрану простого вигляду, додаючи елегантного стилю вашій ванній кімнаті. Крім того, цей чохол для душу має складаний дизайн для легкого доступу. Виріб поставляється з кронштейном для додаткової підтримки та безпеки. Монтаж і монтаж легкі завдяки монтажним елементам, що входять в комплект поставки. Матеріал: загартоване скло, алюміній. Розміри: 120 x 68 x 130 см (Д x Ш x В) Товщина скла: 4 мм. модель Включає кронштейн У комплект поставки входять аксесуари Зверніть увагу, що ванна не входить у комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 3 |
| Марка | VidaXL, Czarne |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 68 cm мм |
- Ціна: 18 829 ₴
- В наявності
- Код: 96287952
Шторка для ванни VidaXL 120x130
18 829 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
