

Доставка зі складу 5-10 днів.
VSK2 ROSA Перегородка для ванни з рамою, 2 частини 140 ПРАВИЙ колір профілю: білий + пластикове наповнення: дощ ???? Розміри: ???? висота - 150 см ???? ширина: 140 см ????
Щирка для ванни, двокомпонентна??Колір профілю: білий??Ширка для ванни може бути встановлена на ванни Rosa I, Rosa II та Rosa 95 розміри та варіант (L/R) - наприклад, VSK2 Rosa 140 L для ванни Rosa I 140 L складається з нерухомого та рухомого елементів нахил всередину над ванною. Конструкція виготовлена з товстостінних алюмінієвих профілів з якісною обробкою поверхні та максимальною герметичністю. Стандартна висота екрана 1500 мм.
???? Для більшої стійкості ми рекомендуємо кріпити шторку для ванни VSK2 Rosa за допомогою короткого або довгого кронштейна VSK2. Спосіб кріплення показаний на ескізі. Ми також можемо виготовити ширму для ванни за розміром.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Ravak |
| Матеріал | Polistyren, Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 14 705 ₴
- В наявності
- Код: 4758468
Шторка для ванни Ravak Rosa VSK2 140 R Rain 76P7010041
14 705 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

