




Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширма для ванни FABIAN 100X140
ЗОЛОТА ЩІТКА
Інноваційний універсальний екран від REA, виготовлений на міцному, стійкому, стаціонарному профілі. Конструкція ширми ідеально впишеться у ванну. Чорна обробка екрану є дивовижним декоративним елементом у кожній модній ванній кімнаті. Ми доклали максимум зусиль, щоб окрім високоякісної функціональності, продукт був ще й унікальним елементом у вашій ванній кімнаті та приносив задоволення не лише тілу, а й очам.
Функції продукту
Кронштейн, що з’єднує екран зі стіною, можна вирізати до необхідних розмірів.
ІННОВАЦІЙНЕ ПОКРИТТЯ
Ми гарантуємо ідеальний зовнішній вигляд і довговічність покриття протягом багатьох років. Фарба наноситься в процесі виробництва і потім двічі затверджується разом з дверним полотном при температурі 600-800°C. Це гарантує 100% довговічність і стійкість до подряпин і механічних пошкоджень. Це єдиний спосіб, який забезпечує найвищу якість і довговічність.
Шліфована поверхня:
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ТА ПРАКТИЧНІ
Елегантна і стильна шторка для ванни дозволить Вам перетворити Вашу ванну в душову кабіну, запобігаючи бризкам у ванній і покращуючи її візуальні властивості. Алюмінієві профілі світло-золотистого кольору зроблять вашу ванну кімнату елегантною та порадують кожного гостя. Шторка для ванни, завдяки своїй простій конструкції та конструкції з єдиного скла, стане ідеальним вибором для будь-якої ванної кімнати, а завдяки універсальному монтажу її можна встановити як з правого, так і з лівого боку ванни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 139 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість частин | 1 |
| Марка | Rea |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Fabian |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 13 074 ₴
- В наявності
- Код: 162757816
Шторка для ванни Rea Fabian REA-K6527
13 074 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж


