

Доставка зі складу 5-10 днів.

Сучасна та функціональна шторка для ванни RAVAK Supernova VS3 100 satin rain 795P0U0041
Вибір ідеальної шторки для ванни є ключем до створення елегантної та практичної ванної кімнати. RAVAK Supernova VS3 100 satin rain 795P0U0041 виділяється не лише унікальним дизайном, але й високою функціональністю та якістю виконання.
Технічні характеристики продукту

Переваги продукту
Сатиновий дощ RAVAK Supernova VS3 100 795P0U0041 — це не тільки естетичне доповнення до ванної кімнати, але й практичне рішення для людей, які цінують комфорт і функціональність. Три рухомі елементи дозволяють повністю скласти екран, максимізуючи доступний простір. Крім того, можливість установки на різні моделі ванн робить її універсальним рішенням, яке підходить для багатьох облаштувань ванної кімнати. Прозоре скло з малюнком Rain не тільки захищає від води, але й є унікальним декоративним елементом.
Підсумок
Обираючи RAVAK Supernova VS3 100 satin rain 795P0U0041, ви отримуєте продукт, який поєднує в собі елегантність, функціональність і високу якість виконання. Прозоре скло з малюнком Rain, сатиновані профілі та практичний механізм складання – лише деякі з переваг, які роблять цю шторку для ванни ідеальним вибором для будь-якої ванної кімнати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 3 |
| Марка | Ravak |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Tworzywo sztuczne |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 99 cm мм |
- Ціна: 16 714 ₴
- В наявності
- Код: 11604191
Шторка для ванни RAVAK Supernova VS3 100 795P0U0041
16 714 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

