


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіни серії Idea Black були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат.

Чорний Pnj Factory Radaway Idea 60 см 10001060-54-55
Універсальна шторка для ванни, можлива установка як ліва, так і права.
Візерунок виготовлено зі стійкої керамічної фарби, нанесеної зовні, яка сплавляється зі склом у процесі загартування.

Характеристики продукту
СКЛО 6 ММ
Скло безпечне, загартоване, товщиною 8 мм, відповідає стандарту PN:EN 12150:1.
ТРАХАННЯ ЗІ СКЛОМ
Петлі розташовані врівень зі склом - однорідна поверхня полегшує прибирання салону.
МЕХАНІЗМ ПІДЙОМУ-ОПУЖАННЯ ДВЕРЕЙ
Запобігає пошкодженню ущільнення та гарантує тиху та безвідмовну роботу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 60 cm мм |
- Ціна: 17 530 ₴
- В наявності
- Код: 82865994
Шторка для ванни Radaway Idea PNJ Factory 10001060-54-55
17 530 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
