
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: ЕЙФОРІЯ PNJ II Мінімалізм і функціональність - дві головні відмінні риси серії Euphoria. Це інноваційні продукти, які використовують багато рішень, корисних у повсякденному функціонуванні. Конструкція була підготовлена таким чином, щоб монтаж і подальше використання були зручними. Переваги екрану Euphoria PNJ:
Фіксований екран із загартованого скла. Елегантні кріпильні застібки врівень зі склопакетом - можливість кріплення затискачів у двох варіантах вирівнювання кривизни стіни до 10 мм) або без використання профілю (у випадку ідеально прямих стін). Якщо немає можливості прикріпити стандартну пряжку, можна замовити внутрішні пряжки. Встановлювати їх можна тільки на ідеально рівну стіну, тому що використовувати ущільнювальні профілі неможливо. Тоді це нестандартний продукт.
Покриття Easy Clean - оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті. Можливе гравіювання та друк на склі - ми можемо налаштувати цей продукт під ваші індивідуальні потреби замініть стандартний кронштейн на L кутовий стабілізатор, призначений для установки на скло товщиною 6 і 8 мм і максимальною шир
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 50 cm мм |
- Ціна: 17 637 ₴
- В наявності
- Код: 82865907
Шторка для ванни Radaway Euphoria Pnj 10007050-01-01
17 637 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

