
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий екран Modo BLACK PNJ FACTORY 50X150 RADAWAY
Переваги шторок для ванн Modo New
Стандартний екран Modo New виготовлений із заводського скла. Скло з покриттям Easy Clean - це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити. Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи відкладень. Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають.
Технічне креслення
Незвичайні варіанти
Пішалка для рушників: Вішалка кріпиться до скла за допомогою спеціальної техніки приклеювання на етапі виготовлення кабіни. Два види кріплення на вибір. Попередній перегляд фото нижче. Двоточкова установка до скла Монтаж на скло та суцільну стіну
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Заповнення | Szkło |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 50 cm мм |
- Ціна: 16 111 ₴
- В наявності
- Код: 82865890
Шторка для ванни Radaway Modo New PNJ Factory 10006050-54-55
16 111 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
