


Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова шторка для ванни Soleo, одноелементна, стаціонарна, розміри 60x140 см, NEW TRENDY, прозоре скло.
Екран універсальний - його можна встановити як лівий, так і правий варіант.
** Продукт доступний під замовлення. Час доставки приблизно 4 тижні.
Особливості екрана:
Нова модель Soleo Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям.
Технічна інформація:
Розміри екрану з аукціону:
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
**Можливість замовити товар в обраному варіанті скла.
Термін виготовлення для індивідуальних замовлень: від 4 до 6 тижнів.
**Також можна змінити скло на іншу товщину.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield 2.0
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість частин | 1 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 60 cm мм |
- Ціна: 18 936 ₴
- В наявності
- Код: 100528875
Шторка для ванни New Trendy New Soleo P0069
18 936 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

