
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щира для ванни RADAWAY Idea Black PNJ II Factory цільна 80 см
Сучасна одностулкова шторка для ванни RADAWAY Idea Black PNJ II Factory Купуючи продукцію Radaway, ви підтримуєте роботу в Польщі.
Варіант продукту:
Найважливіші характеристики продукту:
Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм
Кабіна оснащена загартованим склом товщиною 6 мм, яке характеризується підвищеною механічною міцністю і більшою стійкістю до перепаду температур, ніж звичайне скло. Крім того, загартоване скло безпечно у використанні - при розбитті воно розпадається на дрібні шматочки з негострими краями. Завдяки цьому ви та ваша родина можете почуватися в безпеці, користуючись кабіною Radaway.
Порівняльна таблиця функціональних властивостей доступних варіантів скла
Інші переваги
Проведені випробування включають:
1. Випробування на ударостійкість/властивості осколків. 2. Дослідження мережі переломів. 3. Випробування на корозійну стійкість. 4. Тестування на стійкість до хімічних речовин і плям. 5. Перевірка стійкості до циклів змочування та висихання. 6. Тест на герметичність. 7. Перевірка стійкості з використанням елемента, що падає в салоні (еквівалентно удару тіла людини об велику поверхню, тобто удар плечем, падіння). 8. Випробування на стійкість до багаторазового відкриття та закриття (20 000 циклів).
Технічні характеристики продукту:
Фотографії лише для ілюстрації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 21 144 ₴
- В наявності
- Код: 82865997
Шторка для ванни Radaway Idea PNJ Factory 10001080-54-55
21 144 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

