
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щирка для ванни Nes PND II 120х150 см 2 частини від: Предмет продажу шторка для ванни Nes PND II 120x150 см, правий варіант, з прозорим склом. Серію Nes відрізняє сучасний дизайн і елегантність, яка, з одного боку, радує своєю універсальністю, а з іншого – оригінальністю. Різноманітність моделей дозволяє використовувати їх для оформлення кімнати в багатьох стилях. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.
Переваги екрана Nes PND II
Прозоре скло
Профілі Chrome
Технічне креслення
Додатково платні опції
Вішалка для рушників. Це практичне рішення, яке зберігає рушник під рукою після душу та полегшує його висихання після душу. Вішалка кріпиться до скла за допомогою спеціальної техніки приклеювання на етапі виготовлення екрану. Тому його потрібно замовляти одночасно з шторкою для ванни. На фото зліва внизу показана вішалка для рушників, прикріплена до вікна. З правого боку до скла та суцільної стіни.
L кутовий стабілізатор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Nes PND II |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 22 148 ₴
- В наявності
- Код: 82866210
Шторка для ванни Radaway Nes PND II 10009120-01-01R
22 148 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

